Opinie klientów

Myślałam, że już nigdy nie dostanę się na operację. Dzięki tej diecie schudłam 10 kilo w dwa miesiące. I lekarz pozwolił na zabieg. Dziękuję!!
Anita
Nie chciałem redukcji, tylko utrzymanie. Trzeci miesiąc z keto i wszystko w normie. Polecam.
Krystian
Mam insulinooporność, sądziłam, że nie schudnę nigdy. Próbowałam wszystkiego - 1000kcal, dąbrowska… dopiero na keto udało się zredukować wagę. Warto!
Agnieszka
Przepisy są super podane, bardzo dobrze mi się gotowało z tą aplikacją. Na filmach widać wszystkie produkty i instrukcje. Dania smaczne, nie są wymyślne, ale to na pewno miła odmiana. :))
Marcelka
Chcieliśmy z moim Krystianem zrzucić pare kilo przed ślubem, co prawda mała uroczystość, ale chciałam wyglądać pieknie. Wykupiliśmy diete, jedliśmy codziennie tak, że nie czuć było głodu, a i tak schudliśmy. Ja 5 kg, Krystian 8 kilo. Super
Ewa
Martwiłam się tą dietą. W internecie jest dużo sprzecznych informacji. Na szczęście z pomocą przyszły porady dietetyczne, które są w pakiecie. Mam problemy z tolerancją laktozy, pani dietetyk pomogła mi znaleźć zamienniki. Wsparcie było pomocne i szczere. Co prawda dopiero 6 tydzień diety, ale wiem, że już mogę polecić.
Magda